SPRAWY CYWILNE

Klienci poszukujący doświadczonego adwokata w sprawach cywilnych, mogą liczyć na naszą pomoc w sprawach o zapłatę, odszkodowanie i zadośćuczynienie, o zniesienie współwłasności, o podział  majątku, o rozliczenie nakładów na nieruchomość, o zapłatę, spadkowych, o zachowek i dział spadku.

Jeżeli otrzymałeś nakaz zapłaty, kancelaria pomoże w sporządzeniu i wniesieniu zarzutów albo sprzeciwu od nakazu. Pamiętaj w sprawach z powództwa funduszy sekurytyzacyjnych takich jak Kruk, Ultimo, Prokura itd., roszczenia dochodzone w pozwie są często przedawnione i możesz sprawę wygrać! W takich sprawach wstępną wycenę sprawy masz za darmo, a jeżeli dług jest przedawniony całą sprawę adwokat lub radca prawny poprowadzą za darmo!

Upadłości – zdarzają się różne sytuacje losowe, a także nietrafione inwestycje, złe wybory, wówczas może się okazać, że Twoje długi przerastają możliwości spłaty. Co wówczas? Masz dwa wyjścia pierwsze to nie robić nic i czekać na komorników. Jakie tego plusy – żadne, a minusy – jeśli długi przekraczają wartość egzekucyjną Twojego majątku (a pamiętaj najpierw pokrywany jest koszt egzekucji!), to możesz zostać bez majątku i dalej z długami.

Drugie wyjście, to upadłość lub upadłość konsumencka. To wyjście ma tylko plusy, albowiem wyczyścisz się z długów, jest szansa, że cos zostanie na plusie i najważniejsze odpada stres związany z wizytami komorników, czy windykatorów. Zastanów się czy lepiej samemu walczyć i się stresować, czy skorzystać z naszej pomocy i oczyścić się z długów.

hammer-719066.jpg